رسا نیوز

آژانس خبری رسا

رییس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف ۴۵ هزار لیتر روغن موتور قاچاق در جنوب تهران خبرداد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ علی ولیپور گودرزی درباره اجرای این عملیات به ماموران گفت: مدتی قبل و به دنبال اطلاع ماموران از احتکار روغن موتور خارجی در یک انبار واقع در کهریزک، رسیدگی به موضوع بر عهده تیم عملیاتی از ماموران پایگاه جنوب پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ قرار گرفته و آنان در جریان تحقیقات خود متوجه شدند که گزارش واصله صحیح است. 

وی با بیان اینکه با کسب اطمینان از صحت گزارش واصله، موضوع به مقام قضایی اطلاع داده و مجوز عملیات دریافت شد، ادامه داد: با حضور ماموران در محل مزبور مشاهده شد که ۴۴هزار و ۶۷۵ لیتر لیتر روغن موتور قاچاق در این انبار احتکار شده است، همچنین  ۶۲۵ لیتر روغن تاریخ مصرف گذشته نیز از این انبار کشف و ضبط شد.

رییس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با بیان اینکه اسناد گمرکی کالاهای مکشوفه مغایر با سامانه گمرکی بود، گفت:  کارشناسان ارزش روغن موتورهای کشف شده را بیش از ۱۷ میلیارد ریال برآورد کردند. 

 انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

[ خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) ]

خبرگزاری دانشجویان ایران با بهره‌گیری از سرمایه‌ی اندیشه، صداقت و با تکیه بر توان، خلاقیت، نوآوری جوانان دانشجو در ۱۳ آبان ۱۳۷۸ با اظهار لطف مقام معظم رهبری خطاب به ایسنا که فرمودند: "اخبار خوب، مفید و امیدبخش مخابره کنید." با هدف اطلاع رسانی صحیح، بهنگام و همه جانبه به صورت آزمایشی و در ۱۶ آذر همان سال مصادف با روز دانشجو به صورت رسمی به عرصه اطلاع‌رسانی گام نهاد.

مطالب مرتبط

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *