رسا نیوز

آژانس خبری رسا

در آستانه سال نو میلادی مجله «تایم» فهرستی از برترین فیلم‌ها و نقش‌آفرینی‌های سال ۲۰۲۰ منتشر کرد.

به گزارش ایسنا، مجله «تایم» پس از انتشار فهرست ۱۰۰ چهره منتخب سال’ فهرستی از  ۱۰ نقش‌آفرینی و ۱۰ فیلم برتر سال ۲۰۲۰ منتشر کرد.

در بخش برترین نقش‌آفرینی‌های سال ۲۰۲۰ این مجله نام «چادویک بوزمن» برای بازی در دو فیلم «پنج هم‌خون» و «ریشه سیاه مارینی»، «داین لین» برای نقش‌آفرینی در فیلم «بگذار برود»، «کایل چندلر» برای بازی در «آسمان نیمه‌شب»، «آماندا سیفرید» برای بازی در «منک»، «جان کارول لینچ» برای ایفای نقش در «دادگاه شیکاگو هفت»، «جولیا گارنر» برای بازی در «دستیار»، «لزلی ادوم» برای بازی در «همیلتون»، «نیکول بهاری» برای «خانم جونتینس»، «پیرفرانچسکو فاوینو» برای بازی در «خیانتکار» و «ویولا دیویس» برای بازی در «ریشه سیاه مارینی» به چشم می‌خورد.

در رتبه نخست برترین فیلم سال ۲۰۲۰ به انتخاب مجله «تایم» نیز فیلم «نخستین گاو» به کارگردانی «کلی رایکارد» قرار گرفته است.

«کالکتیو» به کارگردانی «الکساندر نانائو»، «دادگاه شیکاکو۷» اثر «آروت سورکین»، «آرمان‌شهر آمریکایی» به کارگردانی «اسپایک لی»، «لاورز راک» اثر «استیو مک‌کوئین»، «اِما» اثر «آتم د وایلد»، «صاحبان گرگ‌ها» اثر «تام مور و راس استوارت»، «سرزمین کوچ‌نشینان» به کارگردانی «کلویی ژائو»، «خانم جونتینس» اثر «چنینگ گادفری پیوپلز» و «بیل و تد با موسیقی آشنا می‌شوند» اثر «دین پاریزو» به ترتیب در رتبه‌های دوم تا دهم فهرست قرار دارند.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

[ خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) ]

خبرگزاری دانشجویان ایران با بهره‌گیری از سرمایه‌ی اندیشه، صداقت و با تکیه بر توان، خلاقیت، نوآوری جوانان دانشجو در ۱۳ آبان ۱۳۷۸ با اظهار لطف مقام معظم رهبری خطاب به ایسنا که فرمودند: "اخبار خوب، مفید و امیدبخش مخابره کنید." با هدف اطلاع رسانی صحیح، بهنگام و همه جانبه به صورت آزمایشی و در ۱۶ آذر همان سال مصادف با روز دانشجو به صورت رسمی به عرصه اطلاع‌رسانی گام نهاد.

مطالب مرتبط

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *