رسا نیوز

آژانس خبری رسا

مربی سپاهان گفت: این امید را به هواداران سپاهان می‌دهم که تیم ما این نبود که نشان دادیم و تیم بهتری خواهیم بود.

به گزارش ایسنا، علیرضا مرزبان پس از تساوی سپاهان مقابل سایپا اظهار کرد: انتظار داشتیم حریف را تحت فشار قرار دهیم تا شانس‌های‌مان را تبدیل به گل کنیم اما نتیجه برخلاف انتظاری که داشتیم رقم خورد و مساله را خیلی ساده گرفته بودیم. نیمه اول خیلی ساده شانس‌های‌مان را از دست دادیم و تیم وارد بحران و نبردهای یک به یک شد. یک بازی جنجالی از یک بازی ساده بیرون آمد و حریف از این نتیجه خوشحال‌تر است چرا که آمده بودند یک امتیاز کسب کنند.

او ادامه داد: این مساوی هم یکی از نتایج این راهی است که داریم ادامه می‌دهیم چرا که داریم فشار زیادی روی این مساله می‌آوریم که کیفیت فوتبالی‌مان را تغییر دهیم. می‌دانیم کیفیت بازیکنان ما این نیست و بهتر هستند. امروز را باید فراموش کنیم ولی چیزی که مهم است این مساله است که بچه‌های ما وفاداری خاصی به تیم دارند و در حال حاضر بسیار ناراحت هستند. شخصیت این تیم رو به جلو است و باید بازی بد را هرچه زودتر فراموش کنیم. آن‌گونه که برنامه‌ریزی کردیم نشد و در هر دو نیمه به همین شکل اتفاق افتاد.

مربی سپاهان درباره غیبت سروش رفیعی در بازی آینده به دلیل اخطاری که در این بازی گرفت: او یکی از بازیکنان خوب ما در چند بازی گذشته بود. بازیکنان گاهی اوقات دچار اشتباه می‌شوند اما در مجموع باید بگویم که نبود او اتفاق خوبی نیست چرا که بازیکن باکیفیت ما است. گاهی اوقات بازیکنان نمی‌توانند خوب باشند و باید به آن‌ها اجازه و فرصت دهیم. او خودش می‌داند می‌تواند بهتر کار کند اما مقصر این نتیجه نیست.

او درباره داوری بازی گفت: من کمی معترض بودم چرا که چند بار بازیکنان ما را زدند اما داور هیچ عکس العملی از خود نشان نداد. ما به داوری اعتراض نمی‌کنیم اما امیدوارم داور خودش دوباره بازی را ببیند و متوجه شود کجا باید کارت می‌داد.

مرزبان اضافه کرد: از هواداران تشکر می‌کنم چرا که امروز به استقبال ما آمدند و احساس خوبی دارند. این امید را به هواداران سپاهان می‌دهم که تیم ما این نبود که نشان دادیم و تیم بهتری خواهیم بود.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

[ خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) ]

خبرگزاری دانشجویان ایران با بهره‌گیری از سرمایه‌ی اندیشه، صداقت و با تکیه بر توان، خلاقیت، نوآوری جوانان دانشجو در ۱۳ آبان ۱۳۷۸ با اظهار لطف مقام معظم رهبری خطاب به ایسنا که فرمودند: "اخبار خوب، مفید و امیدبخش مخابره کنید." با هدف اطلاع رسانی صحیح، بهنگام و همه جانبه به صورت آزمایشی و در ۱۶ آذر همان سال مصادف با روز دانشجو به صورت رسمی به عرصه اطلاع‌رسانی گام نهاد.

مطالب مرتبط

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *