رسا نیوز

آژانس خبری رسا

دیدار دو تیم سپاهان و سایپا با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

به گزارش ایسنا، دیدار دو تیم سپاهان و سایپا در قالب هفته چهارم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۶:۲۰ دقیقه در استادیوم نقش جهان برگزار شد که این دیدار در نهایت با تساوی یک بر یک دو تیم به پایان رسید.

در دقیقه ۲ شوت محسن مسلمان، هافبک سایپا در درون محوطه جریمه با واکنش نیازمند به کرنر رفت. در ادامه روی این ضربه کرنر موقعیت خطرناکی برای شاگردان ابراهیم صادقی شکل گرفت که منجر به گل نشد.

در دقیقه ۵ سانتر نورافکن در محوطه جریمه را محمد صادق بارانی دفع کرد.

در دقیقه ۶ پاس در عمق علی محمدی به شهباززاده رسید و این مهاجم از زاویه بسته دروازه اکبر منادی را باز کرد و تیمش را با یک گل جلو انداخت.

در دقیقه ۱۷ تو سر توپ حسینی در محوطه جریمه و شوت او با واکنش اکبرمنادی به کرنر رفت. در ادامه شوت امید نورافکن در ریباند را دروازبان سایپا مهار کرد.

در دقیقه ۳۱ شوت مهدی زاده با واکنش زیبای اکبرمنادی به کرنر رفت.

در در دقیقه ۳۲ شوت محمد حسینی در دستان اکبرمنادی دروازبان سایپا جای گرفت.

این دیدار در نیمه اول با تک گل شهباززاده به سود سپاهان به پایان رسید.

در دقیقه ۸۳ سانتر محسن مسلمان روی ضربه کرنر را مجید علیاری یار تعویضی سایپایی‌ها وارد دروازه سپاهان کرد تا بازی به تساوی کشیده شود.

تلاش دو تیم در ادامه بی نتیجه ماند تا این دیدار در نهایت با تساوی یک بر یک دو تیم به پایان برسد.

سپاهانی‌ها با این نتیجه اولین تساوی فصل خود را تجربه کردند و ۷ امتیازی شدند. در مقابل شاگردان ابراهیم صادقی ۶ امتیازی شدند و به سومین تساوی فصل خود رسیدند.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

[ خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) ]

خبرگزاری دانشجویان ایران با بهره‌گیری از سرمایه‌ی اندیشه، صداقت و با تکیه بر توان، خلاقیت، نوآوری جوانان دانشجو در ۱۳ آبان ۱۳۷۸ با اظهار لطف مقام معظم رهبری خطاب به ایسنا که فرمودند: "اخبار خوب، مفید و امیدبخش مخابره کنید." با هدف اطلاع رسانی صحیح، بهنگام و همه جانبه به صورت آزمایشی و در ۱۶ آذر همان سال مصادف با روز دانشجو به صورت رسمی به عرصه اطلاع‌رسانی گام نهاد.

مطالب مرتبط

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *