رسا نیوز

آژانس خبری رسا

رئیس دانشگاه شهید بهشتی از رونمایی از چند محصول فناورانه در این دانشگاه خبر داد.

به گزارش ایسنا دکتر سعدالله قیداری امروز در اختتامیه چهارمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان افزود: دانشگاه‌های نسل سوم و چهارم دانشگاه‌هایی هستند که صفت بارز آنها خلاقیت است که در سال‌های اخیر به ویژه در یونسکو به آن اهمیت داده شده است.

وی با اشاره به پیشرفت‌های چشمگیر بشر در دنیا، اظهار کرد: بشر سعی کرده که با تولید تجهیزات پیشرفته از آلام مردم بکاهد.

نصیری با اشاره به حمایت بنیاد نیکوکاری جمیلی از تولید فناوری در این دانشگاه یادآور شد: در هفته جاری با حضور معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری از برخی از محصولات فناورانه دانشگاه شهید بهشتی رونمایی خواهد شد.

رییس دانشگاه شهید بهشتی با تاکید بر اینکه هیچ مسیری زیباتر از مسیر علم و دانش نیست، یادآور شد: همه پدران و مادران در این شرایط که دانش آموختگان بیکار هستند آرزو دارند که فرزندان آنها در بهترین دانشگاه‌های کشور مشغول به تحصیل شوند، ولی باید گفته شود که افرادی که مهارت آموزی لازم را داشته باشند، قادر به یافتن شغل هستند.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

[ خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) ]

خبرگزاری دانشجویان ایران با بهره‌گیری از سرمایه‌ی اندیشه، صداقت و با تکیه بر توان، خلاقیت، نوآوری جوانان دانشجو در ۱۳ آبان ۱۳۷۸ با اظهار لطف مقام معظم رهبری خطاب به ایسنا که فرمودند: "اخبار خوب، مفید و امیدبخش مخابره کنید." با هدف اطلاع رسانی صحیح، بهنگام و همه جانبه به صورت آزمایشی و در ۱۶ آذر همان سال مصادف با روز دانشجو به صورت رسمی به عرصه اطلاع‌رسانی گام نهاد.

مطالب مرتبط

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *