رسا نیوز

آژانس خبری رسا

پیرو اعلام تعطیلی دستگاه‌های اجرایی، صندوق نوآوری و شکوفایی خدمات به شرکت‌های دانش بنیان را به صورت غیر حضوری ارائه خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، با توجه به اهمیت تامین مالی شرکت‌های دانش‌بنیان و تاکید صندوق نوآوری بر عدم ایجاد اختلال در فعالیت و اقتصاد شرکت‌ها، این صندوق در هفته جاری پاسخگوی شرکت‌ها و فناوران خواهد بود.

صندوق نوآوری و شکوفایی اعلام کرد: با عنایت به مصوبه دولت مبنی بر رعایت شرایط و دستورات ستاد ملی کرونا، خواهشمند است شرکت‌های دانش بنیان به جای مراجعه حضوری از طریق سامانه‌های مجازی درخواست خود را پیگیری کنند. خدمات صندوق نوآوری برقرار بوده و شرکت‌ها می‌توانند درخواست‌های خود را از طریق سامانه غزال و یا به صورت تلفنی پیگیری کنند.

شرکت‌های دانش بنیان در صورت بروز هر گونه مشکل در پیگیری امور در هر یک از بخش‌های صندوق شرکت‌ها می‌توانند با شماره 02142170614 امور مشتریان یا شماره 02142170555رسیدگی به شکایات یا در صورت ضرورت با شماره 103-02142170101 دفتر ریاست، تماس بگیرند.

بر اساس اعلام صندوق نوآوری و شکوفایی، سامانه غزال(پیگیری اینترنتی درخواست‌ها)  Ghazal.inif.ir، میز پذیرش (پیگیری تلفنی درخواست‌ها) 02142170611 و میز خدمت (پاسخگویی به سوالات شما در خصوص خدمات صندوق):  02142170118 راه‌های ارتباطی این صندوق با شرکت‌ها است.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

[ خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) ]

خبرگزاری دانشجویان ایران با بهره‌گیری از سرمایه‌ی اندیشه، صداقت و با تکیه بر توان، خلاقیت، نوآوری جوانان دانشجو در ۱۳ آبان ۱۳۷۸ با اظهار لطف مقام معظم رهبری خطاب به ایسنا که فرمودند: "اخبار خوب، مفید و امیدبخش مخابره کنید." با هدف اطلاع رسانی صحیح، بهنگام و همه جانبه به صورت آزمایشی و در ۱۶ آذر همان سال مصادف با روز دانشجو به صورت رسمی به عرصه اطلاع‌رسانی گام نهاد.

مطالب مرتبط

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *