رسا نیوز

آژانس خبری رسا

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری ۲ سارق زورگیر در گشت زنی های انتظامی خبر داد و گفت: متهمان به ۷۰ فقره سرقت اعتراف کردند.

به گزارش ایسنا سرهنگ دوستعلی جلیلیان اظهارکرد: ساعت ۲۰ شب گذشته (۱۰ آذرماه) ماموران واحد گشت انتظامی کلانتری ۱۳۰ نازی آباد در حال گشت زنی در حوالی میدان بهشت متوجه شدند دو مرد  جوان شهروندی را متوقف کرده اند و در حال سرقت اموال وی هستند.

وی افزود: بلافاصله طرح مهار و دستگیری سارقان انجام شد و سارقان که متوجه حضور ماموران در نزدیکی خود شده بودند، سوار بر خودروی سواری ۴۰۵ شدند که در همان نزدیکی به صورت روشن متوقف شده بود و به سرعت از محل گریختند.

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری  تهران با اشاره به اینکه  متهمان توجهی به هشدارهای پلیسی نمی کردند، گفت: پس از مدتی تعقیب و گریز در نهایت خودروی سارقان با شلیک پلیس به لاستیک خودرو متوقف شد و هر دو سارق دستگیر شدند.

وی با اشاره به اینکه در بازرسی از داخل خودرو تعدادی اموال سرقتی از قبیل تلفن همراه، ساعت مچی وجوه نقد و  غیره به ارزش یک میلیارد ریال کشف شد، گفت: هر دو متهم به کلانتری نازی آباد انتقال داده شدند و در بازجویی های پلیسی به ۷۰ فقره سرقت با همکاری یکدیگر و با استفاده از سلاح سرد و زورگیری اعتراف کردند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس جلیلیان تصریح کرد: کشف جزئیات پرونده و شناسایی مالباختگان در دستور کار ماموران این کلانتری قرار دارد.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

[ خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) ]

خبرگزاری دانشجویان ایران با بهره‌گیری از سرمایه‌ی اندیشه، صداقت و با تکیه بر توان، خلاقیت، نوآوری جوانان دانشجو در ۱۳ آبان ۱۳۷۸ با اظهار لطف مقام معظم رهبری خطاب به ایسنا که فرمودند: "اخبار خوب، مفید و امیدبخش مخابره کنید." با هدف اطلاع رسانی صحیح، بهنگام و همه جانبه به صورت آزمایشی و در ۱۶ آذر همان سال مصادف با روز دانشجو به صورت رسمی به عرصه اطلاع‌رسانی گام نهاد.

مطالب مرتبط

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *